Drobečková navigace

O studiu > Lektoři > Esther Lubadika

 

Esther Lubadika

IMG_0499.jpeg

Lekce: Ladies Dance

Esther Lubadika, která má původ v Angole a Kongu, žije v České republice od svých tří let. Tanci se věnuje už od té doby, kdy začala chodit, zalíbení tenkrát našla v baletu. Dalši taneční zkušenosti nabrala v oblasti moderního tance a street dance. Ve svých 16ti letech pak úspěšně složila přijímací zkoušky na konzervatoř Jaroslava Ježka - obor muzikál, který zahrnuje tanec, zpěv a herectví. V roce 2012 Esther úspěšně toto studium zakončila. Téhož roku se začala věnovat choreografii dětského muzikálu v Hudební akademii Praha – Pavla Zumrová, kde působí dodnes.

V roce 2014 pak nastoupila na Pražskou konzervatoř, kde se rozvíjela v její další vášni, kterou je zpěv, konkrétně v oboru populární zpěv. Po složení absolventských zkoušek se začala naplno věnovat své hudební a taneční kariéře. Od roku 2018 pak působí jako pedagog na Mezinárodní konzervatoři Praha. 

To, že je Esther talentovaná zpěvačka a tanečnice 

divákům ukázala ve finále TV Show Československo má talent 2012.  Roku 2011 byla nedílnou součástí teamu světově známého rapera Kanyeho Westa na jeho Evropském turné Runaway. Vystupovala také po boku českých hvězd, jako je například Karel Gott.

Své nadání divákům ukázala i v populární show ,,Tvoje tvář má známý hlas" kde se představila například s Daliborem Gondíkem v písni Handclap, Miroslavem Etzlerem- What is Love nebo s Tomášem Matonohou jako kapela Scooter.  V roce 2017 Esther choreografovala klip Slowmo Adama Mišíka, v tom samém roce také ztvárnila jednu z hlavních rolí - roli ,,Irči" - ve filmu pod režijí Martina Koppa "Bajkeři"